Zero Tax Company, Off-shore Company, Low Tax Company, Hermes and Janus  s.r.o
  Zero Tax Company, Off-shore Company, Low Tax Company, Hermes and Janus  s.r.o  
Pre ďalšie informácie kontaktujte prosím:

Ing. Eleonora Jakubovicová
HERMES & JANUS s.r.o
Wilsonovo nabrezie 106,
Nitra, 94901,
Slovakia.

Tel. ++421 377 418 992
Fax ++421 377 414 435

Email:nora@hermesjanus.sk

Zástupca pre Západnú Európu:

Romolo Cichero
Eurofinance/Euro'92
Cedar Court, Castle Hill,
Farnham Surrey, GU9 7JF,
England.

Tel. ++44 1252 712657
Fax ++44 1252 712657

Email: r.cichero@eurofinance.skHERMES & JANUS s.r.o

Je spoločnosť poskytujúca správcovské a finančné služby, bola založená v roku 1992,  má devätnásťročné skúsenosti  v činnostiach napomáhajúcich rozvoj medzinárodného podnikania na Slovensku (hlavne s inými krajinami Európskej únie, s USA, s krajinami Stredného východu a Ázie), odstaňujúc veľkú stratu času a finačných nákladov, ktoré sa často zbytočne vynakladajú, keď sa medzinárodné podnikanie rozvíja v krajine, o ktorej vieme veľmi málo. Naše „know how“ o redukcii nákladov na minimum je jedinečné.

Počas všetkých tých rokov sme vyvinuli špeciálne „know how“ v byrokratickom životnom štýle, „vo finačnom prostredí“, v priemyselom prostredí a v miestnych komerčných zvykoch na Slovensku a v okolitých krajinách.

Máme znalosti o kvalite podnikania na tomto území v rôznych oblastiach, ale hlavne ohľadom schopností, zručnosti, (zlých) zvykoch, spôsobe práce, produktivite v mnohých výrobných odvetviach, obzvlášť v stavebníctve, v textilnom priemysle, v malovýrobe, v potravinárstve, v tlačiarenskom priemysle, v šperkovníctve, v hutníctve, v spracovaní odpadu a v mnohých ďalších špecifických priemyselných odvetviach.

V mnohých ďalších odvetviach môžu naši profesionálni spolupracovnící poskytnúť nie len špecifické „know how“, ale aj znalosti techického a historického pozadia situácie na trhu.

V skutočnosti sa situácia na Slovensku a v okolitých krajinách denno-denne vyvíja: našou úlohou je mať stále aktuálne informácie a byť v kontakte s ekonomickým, finačným a priemyselným dianím na Slovensku a v okolitých krajinách.

 
     

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player